Konsultacje dla kandydatów na studia aktorskie

01-03-2020

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji dla kandydatów na studia aktorskie w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego!

Podczas indywidualnej rozmowy z doświadczonym pedagogiem będziesz mógł dowiedzieć się:
• czy masz szansę zdać egzamin na studia aktorskie, jakie są Twoje braki, co musisz poprawić;
• zdobyć informacje jak uczymy i kto będzie uczył
Miło nam będzie jeśli przygotujesz (pamięciowo lub w czytaniu) krótki fragment poetycki lub prozatorski. A może będziesz mógł coś zaśpiewać? Nie jest to obowiązkowe, ale łatwiej nam będzie ocenić Twoje predyspozycje.

Konsultacje są bezpłatne.

Prosimy o rezerwowanie konkretnego terminu i godziny w Dziale Rekrutacji wysyłając wiadomość na adres: rekrutacja@afm.edu.pl

Konsultacje odbywać się będą w budynku C w studiu telewizyjnym (II p.)

Zarządzeniem Rektora w sprawie tymczasowych środków przeciwdziałania ryzyku zakażeń koronawirusem SARS CoV-2 konsultacje 28 marca i 4 kwietnia zostały ODWOŁANE

28 marca 2020 r. konsultacje prowadzi prof. Krzysztof Orzechowski, dziekan Wydziału Aktorskiego KAAFM.

4 kwietnia 2020 r. na kandydatów oczekiwał będzie Juliusz Chrząstowski, prodziekan Wydziału Aktorskiego KAAFM.
Nazwiska wykładowców prowadzących kolejne spotkania opublikujemy niebawem.
Konsultacje mogą Ci pomóc, ale nie są obowiązkowe!
Wydział Aktorskie KAAFM