Orzeł
A A A

Aktualności

drukuj drukuj

Mamy Aktorstwo!

22-07-2019

Z satysfakcją informujemy że Krakowska Akademia uzyskała uprawnienia do prowadzenia 5 letnich studiów magisterskich na kierunku Aktorstwo. We wrześniu ogłosimy tryb i warunki rekrutacji.

Celem kształcenia na kierunku Aktorstwo jest przede wszystkim przygotowanie absolwentów do pracy w teatrze i filmie, ale także wyposażenie ich w kompetencje potrzebne do pracy na estradzie, w mediach, reklamie i instytucjach kultury. Profesjonalny trening aktorski jest także niezwykle przydatny w szeroko pojętej komunikacji społecznej. Studenci będą uczyć się zawodu pod kierunkiem doświadczonych pedagogów o uznanym dorobku artystycznym. W programie studiów znajdą się warsztaty aktorskie, wokalne, taneczne. Tradycyjny kanon przedmiotów przygotowujących do pracy na scenie uzupełniliśmy o moduły związane z filmem i mediami. Kształcenie praktyczne będzie realizowane we współpracy z krakowskim teatrami.

W programie studiów przewidziano także przedmioty rozwijające przedsiębiorczość oraz dające wiedzę prawną związaną z przyszłą działalnością zawodową, a także umiejętności animowania działań kulturalnych.

Pełna lista Aktualności

Dział Organizacji Konferencji Naukowych i Promocji

Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
budynek B, pok. B 013

mgr Agata Bień - Krawiec, mgr Maciej Banach

tel. 12 252 46 02

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga - Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito