Orzeł
A A A

Aktualności

drukuj drukuj

Nowy kierunek: Kryminologia i resocjalizacja

23-07-2019

W roku 2019/2020 Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego uruchamia nowy kierunek studiów: Kryminologia i resocjalizacja.

Prowadzone będą zarówno studia I stopnia (trzyletnie licencjackie) jak i studia II stopnia (dwuletnie magisterskie) w formie stacjonarnej i niestacjonarnej.
Studia obejmują zajęcia akademickie i zajęcia praktyczne z zakresu szeroko pojętej kryminologii, pedagogiki, socjologii, psychologii i prawa.

Zdobyta wiedza, kompetencje i umiejętności przygotowują absolwenta do wykonywania określonych ról zawodowych  w wymiarze sprawiedliwości (kurator sądowy), w systemie penitencjarnym (wychowawca w Zakładzie Karnym, Areszcie Śledczym), w służbach policyjnych i specjalnych, instytucjach publicznych i organizacjach pozarządowych działających na rzecz osób z problemami społecznymi (pedagog centrum interwencji kryzysowej, centrum mediacyjne, ośrodki wspomagania rodziny, placówki resocjalizacyjne, pomocy post-penitencjarnej, placówki wychowawcze i poprawcze, a także terapeutyczne).

Szczegóły dotyczące rekrutacji zostaną podane we wrześniu 2019 r.

 

Pełna lista Aktualności

Dział Organizacji Konferencji Naukowych i Promocji

Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
budynek B, pok. B 013

mgr Agata Bień - Krawiec, mgr Maciej Banach

tel. 12 252 46 02

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga - Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito