Szkolenie wojskowe studentów - „Legia Akademicka”

04-03-2019

Szanowni studenci!
Przed Wami szansa uzyskania dodatkowych kwalifikacji oraz stopnia podoficerskiego w związku możliwością udziału w programie ochotniczego szkolenia wojskowego studentów pod nazwą „Legia Akademicka”.
Na podstawie porozumienia zawartego pomiędzy Ministrem Obrony Narodowej, Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a Władzami naszej Uczelni w sprawie realizacji programu edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej można zgłosić swój udział w  programie. Po jego zakończeniu można uzyskać w tym roku nawet stopień podoficera (kaprala) po złożeniu przysięgi wojskowej.
Szkolenie wojskowa studentów w ramach Legii Akademickiej obejmuje dwie części. Część teoretyczną realizowaną w naszej Uczelni oraz część praktyczną
(21 dniowe ćwiczenia wojskowe) organizowane przez Ministra Obrony Narodowej w ośrodkach szkoleniowych.

Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie informacyjne oraz prosimy o zgłaszanie się do dziekanatu Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie (bud. C, pok. 332)
E-mail: wnob@afm.edu.pl
Punkt kontaktowy – pytania
•    gen. (r.) prof. nadzw. dr Bogdan Tworkowski
•    gen. (r.) prof. nadzw. dr Jerzy Gut
e-mail: wnob@afm.edu.pl,  Tel. 12 252 46 35

Spotkanie informacyjne
informujemy, że w dniu
•    9 marca 2019 r. tj. sobota, o godz. 12.10 w A 227
•    13 marca 2019 r. tj. środa o godz. 12.10 w C 313
odbędzie się spotkanie informacyjne dla studentów połączone z rekrutacją chętnych do uczestnictwa w szkoleniu wojskowym studentów w ramach Legii Akademickiej.
Zapraszamy studentów, którzy zadeklarowali swój udział w szkoleniu oraz wszystkie zainteresowane osoby, które do chwili obecnej jeszcze nie dokonały zgłoszenia. Uczestnikiem może być student wszystkich form studiów, a także doktoranci KA.

Uwzględniając brak możliwości uczestniczenia w spotkaniu Studentów chętnych do wzięcia udziału w programie szkolenia wojskowego studentów „Legia Akademicka” zapraszamy do poinformowania Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego o chęci przystąpienia do ww. programu w terminie do dnia
13 marca 2019 r. (tj. środa) do godz. 12.00. Po tym terminie zgłoszenia nie będą już przyjmowane.

Dział Organizacji Konferencji Naukowych i Promocji

budynek B, pok. B 013