Wybierz język - en Wybierz język - ru

Sukces Frycza i Łazarskiego w National Client Consultation Competition

12-03-2018

Renata Androsovych i Martyna Kwaśniewska z łączonej drużyny Frycza i Łazarskiego wicemistrzami Polski w National Client Consultation Competition! Drugimi wicemistrzami Kamil Najjar i Damian Sikora z Frycza, na czwartym miejscu Ewelina Michalska i Jakub Gutowski z Frycza. Mistrzami - drużyna z KUL, która będzie reprezentowała Polskę w International Client Consultation Competition w Maastricht: Ewelina Oleszek i Ali Riza Ozturk. Na pozostałych miejscach m.in. drużyny z: Uniwersytetu Łódzkiego, UMCS z Lublina i Uniwersytetu Gdańskiego.

Opiekę nad drużynami z Frycza i Łazarskiego pełnili: Ewelina Milan - dyrektor Studenckiej Poradni Prawnej Uczelni Łazarskiego, Peter Gee - nauczyciel z Kings College of London oraz Paweł Klimek - Sekcji Prawa Podatkowego Studenckiej Poradni Prawnej Krakowskiej Akademii.

Serdecznie gratulujemy!

Dział Organizacji Konferencji Naukowych i Promocji