Reprezentacja studentów prawa KA w prestiżowych Brown-Mosten National Client Consultation Competitons!

04-02-2018

W dniach 2-4 marca 2018 r. reprezentacja studentów prawa z Krakowskiej Akademii weźmie udział w Brown-Mosten Ukrainian National Client Consultation Competition (Ogólnoukraińskim Konkursie Konsultacji z Klientem). W konkursie tym studenci sprawdzą swoje praktyczne umiejętności podczas symulowanej rozmowy z klientem. Udział reprezentacji KA będzie miał charakter treningowy, gdyż nie ma ona prawa zdobycia mistrzostwa Ukrainy, które gwarantuje udział w Brown-Mosten International Client Consultation Competition (Międzynarodowym Konkursie Konsultacji z Klientem), jaki odbędzie się 11-14.04.2018 r. w holenderskim Maastricht, a wystąpią w nim m.in. mistrzowie Niemiec, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii i Republiki Południowej Afryki.

Mimo to w kolejny weekend (9-11.03.2018 r.) reprezentacja KA stanie przed szansą zdobycia biletów do Maastricht, wówczas bowiem wystąpi w Pierwszym Ogólnopolskim Konkursie Konsultacji z Klientem w Lublinie.

W skład reprezentacji Krakowskiej Akademii wchodzą:

1. Renata Androsovych (4 rok),

2. Patrycja Białowąs (4 rok),

3. Jakub Gutowski (4 rok),

4. Kamil Najjar (2 rok),

5. Gabriela Orłowska (4 rok).

Reprezentację do konkursów przygotowuje Paweł Klimek – aplikant radcowski i opiekun Sekcji Prawa Podatkowego Studenckiej Poradni Prawnej KAAFM, a nader wszystko entuzjasta praktycznego nauczania prawa, który we wspomnianych konkursach będzie pełnił funkcję jurora, w tym m.in. ukraińskiego półfinału.

Trzymajmy kciuki!

Więcej informacji na temat Brown-Mosten International Client Consultation Competiton pod adresem: