Wykład otwarty prof. Rony`ego Bergera: "The influence of Eastern Philosophies (Buddhism) on Eastern psychologies"

08-04-2017

Zapraszamy pracowników, studentów i wszystkich zainteresowanych do udziału w otwartym wykładzie Profesora, nt: “The influence of Eastern Philosophies (Buddhism) on Eastern psychologies”, który odbędzie się 12 kwietnia, o godz. 14.00 (2h) w sali 049 w budynku A.

Prof. Berger pracuje na co dzień ze społecznościami w różnych regionach świata dotkniętych traumatycznymi wydarzeniami, działaniami wojennych, w miejscach katastrof i w centrach miast. Zatrudniony jest na Wydziale Medycyny Ratunkowej na Uniwersytecie Ben Gurion, jak również na Wydziale Stresu, Kryzysu i Traumy Uniwersytetu w Tel Awiwie – realizuje program mający na celu łagodzenie psychologicznych konsekwencji traumatycznych wydarzeń na świecie. Prof. R. Berger Prowadzi zespoły pomocowe w sytuacjach nagłych, wyjątkowych i w akcjach ratownictwa medycznego - zaangażowany w konsekwencje światowych katastrof w Oklahoma City, 9/11, Catherine, Tsunami w Azji, ataki terrorystyczne w Sri Lance i Tajlandii, trzęsienia ziemi w Turcji, Indonezji, Chinach, Haiti, Japonii, a ostatnio w Nowej Zelandii, Samoa i Tanzanii.

Relacja z wykładu