Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Wydziałowa Komisja ds. Jakości Kształcenia

Do zadań Wydziałowej Komisji ds. Jakości Kształcenia należy, przede wszystkim:
- podejmowanie działań na rzecz zapewniania i doskonalenia jakości kształcenia na wydziale;
- wdrażanie procedur jakości kształcenia na wydziale;
- przeprowadzanie oceny procesu dydaktycznego realizowanego na wydziale;
- koordynowanie prac i współdziałanie z jednostkami organizacyjnymi wydziału oraz Uczelni w zakresie działań związanych z zapewnianiem jakości kształcenia, w tym w zakresie:
-- ewaluacji;
-- hospitacji;
-- akredytacji wewnętrznej i zewnętrznej,
- przygotowanie corocznego sprawozdania z przeglądu programu kształcenia na wydziale.

Kontakt z WKdsJK: komisjajakosci.wziks@afm.edu.pl

Skład Wydziałowej Komisji ds. Jakości Kształcenia:

prof. KAAFM dr hab. Marta du Vall – przewodnicząca komisji
prof. KAAFM dr hab. Dariusz Fatuła – dziekan, opiekun kierunku zarządzanie
prof. dr hab. Katarzyna Pokorna-Ignatowicz – prodziekan, opiekunka kierunków organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna
dr inż. Marta Woźniak-Zapór - prodziekan, opiekunka kierunku informatyka i ekonometria
dr Barbara Oliwkiewicz – prodziekan, opiekunka kierunku finanse i rachunkowość
dr Piotr Stefanów – sekretarz komisji,
dr Piotr Komsta – importer/eksporter publikacji do systemów informatycznych w prcoeseie ewaluacji
Barbara Folga – kierowniczka dziekanatu,
Przedstawiciel/ka samorządu studentów wydelegowany przez samorząd.

Osoby odpowiedzialne za dodatkowe zadania mające związek z jakością kształcenia na wydziale, to:
Pełnomocnicy dziekana ds. praktyk na kierunku zarządzanie - prof. KAAFM dr hab. Grażyna Piechota, dr Katarzyna Kucab-Bąk
Pełnomocnik dziekana ds. praktyk na kierunkach: organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, finanse i rachunkowość oraz informatyka i ekonometria - dr Jarosław Grzybczak.
Pełnomocnik dziekana ds. współpracy międzynarodowej - prof. KAAFM dr hab. Marta Majorek.
Pełnomocnik dziekana ds. współpracy międzynarodowej (dla studentów wyjeżdzających w ramach programu Erasmus+) - dr Joanna Preizner
Koordynator ds. wydziałowej strony internetowej - Barbara Folga
Kierownik uczelnianego Centrum E-learningu - dr inż. Marta Woźniak-Zapór

Administratorami systemu komputerowego „syllabus” oraz weryfikatorami sylabusów do przedmiotów (modułów) kształcenia na poszczególnych kierunkach studiów na wydziale są:
Administrator systemu:
- Barbara Folga