Uwaga !!! Dofinansowanie studiów podyplomowych

12-03-2015
Pierwsza forma dofinansowania studiów podyplomowych przez Powiatowy Urząd Pracy:

Informujemy, iż w okresie od 16 marca do 27 marca 2015 r.
Powiatowy Urząd Pracy w Tychach przyjmował będzie
wnioski o przyznanie środków na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Przy rozpatrywaniu wniosków decyduje m.in. kolejność złożenia wniosków.
Druki wniosków do pobrania tutaj (załączniki na końcu artykułu) lub poniżej ogłoszenia.

W roku 2015 środki Krajowego Funduszu Szkoleniowego przeznaczone są na kształcenie ustawiczne osób powyżej 45 roku życia,
pozostających w zatrudnieniu zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy
przez czas trwania kształcenia ustawicznego
(osoby przebywające na urlopie macierzyńskim lub wychowawczy nie spełniają tego warunku).
Szczegóły tutaj

Druga forma dofinansowania studiów podyplomowych przez Powiatowy Urząd Pracy:
Urząd pracy może sfinansować do 100% kosztów studiów podyplomowych, nie więcej jednak niż 300% przeciętnego wynagrodzenia. Za okres uczestnictwa w zajęciach przewidzianych programem studiów  osoba bezrobotna otrzyma stypendium w wysokości 20% zasiłku dla bezrobotnych.
Szczegóły tutaj