Wybierz język - en Wybierz język - ru

Kurs przygotowawczy na kierunki anglojęzyczne

KURS PRZYGOTOWAWCZY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO / INTENSIVE PREPARATORY ENGLISH COURSES

ENGLISH VERSION

Kurs przygotowawczy na kierunki Filologia angielska, International Business, International Tourism, International Relations and Cultural Diplomacy oraz studia w języku angielskim na Wydziale Lekarskim

Krakowskie Towarzystwo Edukacyjne Sp. z o.o. organizuje kursy przygotowawcze (doskonalące umiejętności językowe) na Filologię angielską, na kierunek Stosunki międzynarodowe - International Business i International Tourism oraz  International Relations and Cultural Diplomacy oraz na Kierunek Lekarski w języku angielskim w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Uczestnicy, którzy zdadzą egzamin kończący kurs  (poziom B2 wg Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego - CEFR) uzyskają certyfikat uprawniający do przyjęcia na kierunki wykładane w języku angielskim w Krakowskiej Akademii.

Oferujemy do wyboru 3 warianty kursu:

WARIANT 1 - SEMESTRALNY 90-GODZINNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POZIOMIE B2

Na kurs przyjmowane są osoby, które posiadają znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. O zakwalifikowaniu na kurs decyduje test sprawdzający poziom biegłości językowej. Kurs rozpocznie się w momencie zebrania grupy chętnych.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów i odbywają się w małych grupach w blokach 1 lub 2 razy w tygodniu w zależności od możliwości uczestników.

Cena kursu: 1600 zł

• 90 godzin zajęć
  • podręcznik
  • certyfikat, w przypadku pozytywnego wyniku egzaminu.

WARIANT 2 - SEMESTRALNY INTENSYWNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO OD POZIOMU B1 300-GODZINNY

Na kurs przyjmowane są osoby, które posiadają znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym niższym. O zakwalifikowaniu na kurs decyduje test sprawdzający poziom biegłości językowej. Ten wariant kursu odbywa się wyłącznie w semestrze letnim i rozpocznie się w momencie zebrania grupy chętnych.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów i odbywają się w małych grupach od poniedziałku do piątku po 4 godziny lekcyjne codziennie.

Cena kursu: € 1 250

• 300 godzin zajęć
  • podręczniki
  • certyfikat, w przypadku pozytywnego wyniku egzaminu.

WARIANT 3 - DWUSEMESTRALNY INTENSYWNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO OD POZIOMU A1 - 600-GODZIN

Na kurs przyjmowane są osoby, które posiadają znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym. Kurs rozpocznie się w momencie zebrania grupy chętnych.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów i odbywają się w małych grupach od poniedziałku do piątku po 4 godziny lekcyjne codziennie przez dwa semestry, od października do czerwca.

Cena kursu: € 2 000

• 600 godzin zajęć
  • podręczniki

ZAPISY NA KURS

Osoby zainteresowane kursem proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres asendur@afm.edu.pl. W tytule maila proszę podać: Kurs przygotowawczy, a w treści swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego oraz wariant kursu (1, 2 lub 3 według opisu powyżej), która Państwa interesuje. Kurs rozpocznie się w momencie zebrania grupy chętnych.

Zapisy na roczny kurs języka angielskiego trwają!

INTENSIVE ENGLISH COURSES

ORGANISED BY KRAKOWSKIE TOWARZYSTWO EDUKACYJNE AT THE ANDRZEJ FRYCZ MODRZEWSKI KRAKOW UNIVERSITY (KRAKOWSKA AKADEMIA IM. ANDRZEJA FRYCZA MODRZEWSKIEGO)

INTENSIVE ONE-SEMESTER COURSE

dates: February – June

number of teaching hours: 300;

1 semester, 4 lessons a day 5 times a week

cost: € 1 250

To be accepted for the course the Candidate has to be at least lower B1. Candidates will be asked to take a placement test to assess their current level of proficiency.

The course fee includes:

• 300 teaching hours of classes
  • coursebooks
  • other printed materials
  • access to an online platform with additional practice materials
  • tests and mid-course exams
  • end-of-course certificate
  • final exam at the B2 level; candidates who pass the exam will obtain the KTE B2 English certificate which is accepted for entry to English-taught courses at Krakowska Akademia.

INTENSIVE TWO-SEMESTER COURSE

dates: October – June

number of teaching hours: 600;

2 semesters, 4 lessons a day 5 times a week

cost: € 2 000

To be accepted for the course the Candidate has to be at least lower A2. Candidates will be asked to take a placement test to assess their current level of proficiency.

The course fee includes:

• 600 teaching hours of classes
  • coursebooks
  • other printed materials
  • access to an online platform with additional practice materials
  • tests and mid-course exams
  • end-of-course certificate

To enrol for the course and for further information please write to: asendur@afm.edu.pl

Dział Rekrutacji
ul. G. Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków