Wydział Nauk o Bezpieczeństwie

Organizacja letniej sesji egzaminacyjnej w roku akademickim 2021/2022

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy, iż w związku ze zbliżającą się letnią sesją egzaminacyjną w roku akademickim 2021/2022, która zgodnie z Zarządzeniem Rektora Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Nr 43/2021 w sprawie organizacji roku akademickiego 2021/2022 oraz organizacji, terminów i trybu zaliczania semestru i roku studiów) trwa:

• dla studentów studiów stacjonarnych

od dnia 20 czerwca 2022 r. do dnia 1 lipca 2022 r.;

sesja poprawkowa od dnia 5 września 2022 r. do dnia 25 września 2022 r.

• dla studentów studiów niestacjonarnych

od dnia 8 lipca 2022 r. do dnia 25 lipca 2022 r.;

sesja poprawkowa od dnia 8 września 2022r. do dnia 25 września 2022 r.

Pracownik dziekanatu po zweryfikowaniu czy student został wpisany na semestr letni i posiada uregulowany status oraz nie zalega z płatnościami za studia dodaje studenta do protokołów egzaminów i zaliczeń.

Ważne: Studenci są dopuszczani przez egzaminatora do egzaminu lub zaliczenia na podstawie protokołu.

W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich studentów o sprawdzenie za pośrednictwem Wirtualnego Dziekanatu (tj. w zakładce Finanse) czy nie mają Państwo zaległości względem opłat za czesne, odsetki, powtarzanie przedmiotów oraz różnic programowych (z uwzględnieniem terminu zaliczenia do końca sesji letniej 2021/2022) i uregulowanie ich w jak najszybszym terminie poprzez dokonanie wpłaty na indywidualne Państwa konto z odpowiednim wyprzedzeniem, aby środki zostały zaksięgowane na dzień 3 czerwca 2022 r.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 6 czerwca 2022 r. (tj. poniedziałek) zostaną przez pracowników dziekanatu „odznaczone” karty uprawniające do przystąpienia do sesji egzaminacyjnej – letniej tzw. karty okresowych osiągnięć. Tylko student z „brakiem zaległości” będzie miał taką kartę odznaczoną jako  wydaną i będzie mógł na tej postawie przystąpić do zaliczenia/egzaminu. W przeciwnym razie nazwisko danego studenta w protokole egzaminacyjnym zostanie zablokowane, co spowoduje brak możliwości wpisania oceny przez Prowadzącego w rozumieniu, iż dany student jest nieuprawniony do przystąpienia do sesji egzaminacyjnej.

Równocześnie bardzo prosimy, aby każdy z Państwa od dnia 7 czerwca 2022 r. (tj. wtorku) zalogował się na swoje indywidualne konto w Wirtualnym Dziekanacie i sprawdził status karty egzaminacyjnej (ścieżka dostępu: wchodzimy na zakładkę przedmioty i oceny następnie w  szczegóły semestru i klikamy stan karty). Każdy z Państwa z brakiem zaległości powinien zobaczyć informację: karta wydana.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości bądź dostrzeżenia braku informacji o wydanej karcie (mimo uregulowanych opłat) prosimy o pilny kontakt  z dziekanatem; za pośrednictwem poczty mailowej, kontaktu telefonicznego (szczegóły poniżej).

• Kierunek: Bezpieczeństwo narodowe; studia I, trybu stacjonarnego i niestacjonarnego mgr Lorina Morawska, mail: lmorawska@afm.edu.pl, 12 252 46 30
  • Kierunek: Bezpieczeństwo wewnętrzne, studia I stopnia, trybu stacjonarnego i niestacjonarnego oraz Bezpieczeństwo narodowe, studia II stopnia, trybu niestacjonarnego mgr Magdalena Bartosz, mail: mbartosz@afm.edu.pl, tel. 12 252 46 31

Wydział Nauk o Bezpieczeństwie

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1