Wykład dr. Elijaha M. Freemana, wybitnego amerykańskiego fizjoterapeuty

21-11-2018

Fizjoterapeutów oraz studentów fizjoterapii zapraszamy na wykład dr. Elijaha M. Freemana, wybitnego amerykańskiego fizjoterapeuty, który odbędzie się 22
listopada w g. 11.20-13.45, bud. A 120 , kampus Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Temat wykładu: Current Concepts for the diagnosis and treatment of SIJ pain/dysfunction. Wykład prowadzony będzie w języku angielskim.

Dr. Elijah M. Freeman jest profesorem Institute of Orthopaedics and Musculoskeletal Science. Legitymuje się dyplomem z fizykoterapii ortopedycznej przyznanym przez  American Physical Therapy Association.  Dr Freeman jest  również założycielem i dyrektorem generalnym The Boxwood Foundation, organizacji humanitarnej non-profit,  działającej w krajach rozwijających się na całym świecie. Specjalizuje się a diagnozowaniu oraz leczeniu chorób narządu ruchu.