Orzeł
Wybierz język - en Wybierz język - ru
A A A

Liga międzywydziałowa

drukuj drukuj

Międzywydziałowe Mistrzostwa w futsalu 2017 - pierwsze wyniki

Rozegrane zostały pierwsze mecze Międzywydziałowych Mistrzostw Krakowskiej Akademii w Futsalu 2017 - Grupa C
Fizjoterapia – Turystyka i Rekreacja 7:1
Bramki: Wąsowicz 2, Esmanov 2, Niciarz 2, Walczewski – Salamacha
 
Fizjoterapia – Psychologia 8:4
Bramki: Walczewski 2, Niciarz 2, Janik 2, Wąsowicz, Esmanov – Maciąg 3, Gonciarz
 
Turystyka i Rekreacja – Dziennikarstwo 5:1
Bramki: Salamacha 3, Zernii, Wielezanskyi - Kruszecki

Terminarz Międzywydziałowych Mistrzostw Krakowskiej Akademii w futsalu 2017

czas gry: 25 minut
zespół: bramkarz + 4 zawodników w polu

Hala sportowo – widowiskowa „Suche Stawy” Kraków, ul. Ptaszyckiego 4

GRUPA „A”: Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Prawo II rok, Stosunki Międzynarodowe
GRUPA „B”: Lekarski, Prawo I rok, Zarządzanie
GRUPA „C”: Fizjoterapia, Turystyka i Rekreacja, Dziennikarstwo, Psychologia

19.04.2017 /ŚRODA/ - GRUPA „C”
19:15 Fizjoterapia – Turystyka i Rekreacja
19:45 Dziennikarstwo – Psychologia
20:15 Fizjoterapia – Dziennikarstwo

26.04.2017 /ŚRODA/ - GRUPA „A”
19:15 Bezpieczeństwo Wewnętrzne – Prawo II rok
19:45 Stosunki Międzynarodowe – Prawo II rok
20:15 Bezpieczeństwo Wewnętrzne – Stosunki Międzynarodowe

10.05.2017 /ŚRODA/ - GRUPA „C”
19:15 Psychologia – Turystyka i Rekreacja
19:45 Fizjoterapia – Psychologia
20:15 Turystyka i Rekreacja – Dziennikarstwo

17.05.2017 /ŚRODA/ - GRUPA „B”
19:15 Lekarski – Prawo I rok
19:45 Zarządzanie – Prawo I rok
20:15 Lekarski – Zarządzanie

24.05.2017 /ŚRODA/ - MECZE O MIEJSCA 7 - 9
19:15   3A – 3B
19:45   3C – 3B
20:15   3A – 3C

31.05.2017 /ŚRODA/ - MECZE O MIEJSCA 4 - 6
19:15   2A – 2B
19:45   2C – 2B
20:15   2A – 2C

7.06.2017 /ŚRODA/ - MECZE O MIEJSCA 1 - 3
19:15   1A – 1B
19:45   1C – 1B
20:15   1A – 1C


 

Nie ma mocnych w futsalu na Wydział Zdrowia i Nauk Medycznych!

Międzywydziałowe Mistrzostwa Krakowskiej Akademii w Futsalu 2014 zakończyły się czwartym z rzędu zwycięstwem Wydziału Zdrowia i Nauk Medycznych! Wicemistrzostwo dla Wydziału Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych, a trzecie miejsce zajął Wydział Nauk o Bezpieczeństwie. Mimo bardzo ambitnej postawy rywali i chęci sportowej detronizacji Mistrzów, triumfatorzy nie pozostawili złudzeń, która drużyna jest najlepsza. Wszyscy Studenci biorący udział w rywalizacji udowodnili, że nie jest im obce piłkarskie abecadło. Zacięta walka, błyskotliwe zagrania i piękne gole to wszystko mogli obejrzeć najwierniejsi kibice przez ostatnie kilka tygodni w hali przy ul. Ptaszyckiego. Mecze rozgrywane były w kapitalnej atmosferze, pełnej szacunku dla przeciwnika i dobrego humoru. Zawody bez zarzutu sędziował mgr Marek Salamon.
 

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy strzelec: Dawid Gwóźdź - Wydział Zdrowia i Nauk Medycznych - 12 goli Najlepszy zawodnik: Bartosz Zakrzewski - Wydział Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych Najlepszy bramkarz: Jan Mikołajek - Wydział Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych

Dominatorzy z Wydziału Zdrowia i Nauk Medycznych!

Zakończyły się Międzywydziałowe Mistrzostwa Krakowskiej Akademii w Futsalu 2013. Zawody przebiegały pod dyktando drużyny Wydziału Zdrowia i Nauk Medycznych, która zdobyła Mistrzostwo naszej Uczelni trzeci rok z rzędu! Drugie miejsce zajęła reprezentacja Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej, a trzecie zespół Wydziału Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej postawy i wielkiej ambicji zaprezentowanej na boisku! Wszystkie mecze wzorowo sędziował mgr Marek Salamon.

 

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy strzelec: Dawid Gwóźdź - Wydział Zdrowia i Nauk Medycznych - 11 goli

Najlepszy zawodnik: Tomasz Pacyga - Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Najlepszy bramkarz: Przemysław Podlasiewicz - Wydział Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych

Gratulacje!

Wydział Zdrowia i Nauk Medycznych triumfuje w futsalu!

Dobiegły końca Międzywydziałowe Mistrzostwa Krakowskiej Akademii 2012 w futsalu. Zawodnicy wykazali się niebywałą ambicją i zaangażowaniem. Mecze były bardzo zacięte, a kibice mogli oglądać wiele pięknych goli i błyskotliwych zagrań. Ostatecznie rozgrywki wygrał Wydział Zdrowia i Nauk Medycznych, który wyprzedził Wydział Nauk o Bezpieczeństwie /II miejsce/ oraz Wydział Politologii i Komunikacji Społecznej /III miejsce/.

Królem strzelców został zawodnik zwycięskiej drużyny Kamil Żarnowski, który 15 razy trafiał do bramki rywali. Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw uznany został Damian Sękowski z Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie, a najlepszym bramkarzem wybrano Filipa Gortata z Wydziału Zdrowia i Nauk Medycznych. Gratulujemy!
 

Serdeczne podziękowania dla mgr Michała Wiącka za profesjonalne przeprowadzenie turnieju i bezbłędne sędziowanie wszystkich spotkań!
 

Wydział Zdrowia i Nauk Medycznych najlepszy pod siatką!

Po wielu tygodniach zakończyły się zmagania w ramach Międzywydziałowych Mistrzostw Krakowskiej Akademii 2012 w siatkówce mixt /drużynę na boisku tworzyły 3 kobiety + 3 mężczyzn/. Mecze były bardzo emocjonujące i stały na wysokim poziomie sportowym.

Najlepszy okazał się zespół Wydziału Zdrowia i Nauk Medycznych, drugie miejsce zajął Wydział Ekonomii i Zarządzania, a na trzeciej pozycji uplasował się Wydział Prawa i Administracji.

Przyznano również wyróżnienia indywidualne. Najlepszą zawodniczką Mistrzostw uznana została Anna Nękanowicz /Wydział Ekonomii i Zarządzania/, a najlepszym zawodnikiem wybrano Ernesta Kulpę /Wydział Zdrowia i Nauk Medycznych/.

Serdecznie gratulujemy! Gorące podziękowania należą się mgr Mateuszowi Mielnikowi za sprawne przeprowadzenie turnieju i wzorowe sędziowanie wszystkich spotkań!

Mistrzowska Korona w Futsalu dla Stosunków Międzynarodowych

Zakończyły się Międzywydziałowe Mistrzostwa Krakowskiej Akademii w Futsalu 2010. Zespoły rywalizowały ze sobą przez kilka tygodni. Mecze były bardzo zacięte, przebiegały w mocnym tempie i przyniosły mnóstwo pięknych goli.

Zawody zakończyły się triumfem Wydziału Stosunków Międzynarodowych. Drugie miejsce zajęła Reprezentacja Wydziału Ekonomii i Zarządzania, a trzecie Drużyna Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie.

Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Dawid Iglar /Wydział Stosunków Międzynarodowych/, który 9 razy trafiał do bramki rywali. Wręczono także wyróżnienia indywidualne. Najlepszym bramkarzem został uznany Damian Kuc /Wydział Stosunków Międzynarodowych/, a nagroda dla najlepszego zawodnika mistrzostw trafiła w ręce Marcina Witkowskiego /Wydział Nauk o Bezpieczeństwie/.

Gratulujemy Piłkarzom dojrzałej, sportowej postawy w duchu fair play i dziękujemy za dostarczone wszystkim emocje. Mecze wzorowo sędziował mgr Marek Salamon. 

Zakończyły się Międzywydziałowe Mistrzostwa Krakowskiej Akademii w Siatkówce MIXT 2010

Wyniki mistrzostw

Galeria zdjęć z turnieju

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Gustawa Herlinga - Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito