Wybierz język - en Wybierz język - ru

University of Cambridge ESOL Examinations (FCE i CAE)

UNIVERSITY OF CAMBRIDGE ESOL Examinations

We współpracy z LINCOLN Cambridge ESOL Examination Centre, od roku akademickiego 2011/12  Uczelnia nasza oferuje Studentom możliwość przystępowania do egzaminów University of Cambridge ESOL:

PET - Preliminary English Test

Cambridge English: First (dawniej First Certificate in English - FCE)

Cambridge English: Advanced  (dawniej Certficate in Advanced English - CAE)

University of Cambridge ESOL Examinations jest twórcą znanych na całym świecie certyfikatów dla osób uczących się języka angielskiego. Egzaminy University of Cambridge ESOL Examinations sprawdzają znajomość "żywego" języka - czyli takiego, jaki potrzebny jest w sytuacjach dnia codziennego: na uczelni, w pracy, w podróżach czy podczas spotkań towarzyskich. Są one znane na całym świecie z ich bezkompromisowej jakości i powszechnej uznawalności. Egzaminy University of Cambridge ESOL Examinations są honorowane przez tysiące instytucji, takich jak:

·         Ministerstwa i organizacje rządowe

·         Pracodawcy i organizacje branżowe

·         Uczelnie wyższe

Studenci planujący przystąpienie do egzaminów będą mogli uczestniczyć w specjalnych kursach przygotowawczych, dostępnych od nowego roku akademickiego, w atrakcyjnych cenach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z SJO.

Zobacz film o egzaminach Cambridge ESOL w Krakowskiej Akademii.

Gustawa Herlinga - Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków