Orzeł
Wybierz język - en Wybierz język - ru
A A A

Studenckie konto e-mail

drukuj drukuj

Studenckie uczelniane konto e-mail jest konieczne do pobierania i rejestracji wybranego oprogramowania w ramach umów licencyjnych podpisanych pomiędzy Krakowską Akademią a wybranymi producentami / dystrybutorami oprogramowania a także do korzystania z platformy e-learningowej

Uwaga! 

  • W sprawie logowania do platformy e-learningowej proszę pisać na:
  • W sprawie logowania do poczty uczelnianej proszę pisać na:
  • W sprawie logowania do repozytorium proszę pisać na:

Uczelniane konta e-mail zakładane są w usłudze Office365 utrzymywanej na serwerach Microsoftu, który gwarantuje dostępność usługi na poziomie 99,9%. Konta zakładane są w domenie @student-afm.edu.pl

Więcej informacji o usłudze na stronie Microsoftu

Informacja dla studentów I roku

Aktualizacja 27.10.2016 g.12.00: W chwili obecnej aktywne są konta dla studentów I roku których _imiona_ zaczynają się od liter od B do Z. Tych studentów zapraszamy po odbiór haseł do kafejki. Osoby które były już w przeszłości studentami KA korzystają z dotychczasowych kont.

Zakładanie kont w usłudze Office365

Warunkiem założenia konta e-mail jest wypełnienie podczas rekrutacji na studia "Wniosku o założenie konta".

Wniosek o założenie konta w usłudze Microsoft Office 365 /PDF/

Nowe konta dla I roku generowane są w październiku.

  • Studenci przyjęci na studia po 1 października, w celu wygenerowania konta, proszeni są o wysłanie e-maila na adres: ms365@afm.edu.pl.

Studenci wyższych lat nie mający wygenerowanego adresu e-mail - sporadyczne przypadki (można to sprawdzić w dziekanacie lub Wirtualnym Dziekanacie), proszeni są o złożenie Wniosku w Kafejce.

Pierwsze logowanie - hasło:

  • dla nowo wygenerowanych kont system generuje hasło tymczasowe, które studenci I roku mogą odebrać w Kafejce internetowej (budynek A, parter, pok. 015). W razie braku hasła proszeni są o kontakt e-mail 
  • studenci wyższych lat w wypadku nieznajomości hasła proszeni są o wysłanie e-maila na adres: ms365@afm.edu.pl (zgłoszenia obsługiwane są w godzinach pon-pt 8:00-15:00)

W celu szybkiej identyfikacji studenta prosimy o kontakt z prywatnego maila, który został podany do wiadomości dziekanatu (np. podczas rekrutacji). W innym przypadku będzie konieczna dodatkowa weryfikacja co wydłuży obieg informacji.

 

Logowanie na stronie: https://portal.microsoftonline.com

Logowanie bezpośrednio do poczty: http://mail.office365.com

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Gustawa Herlinga - Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito