Pamięci Profesora Andrzeja Jaczewskiego, Profesora Honorowego KAAFM

09-10-2021

Profesor honorowy Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Andrzej Jaczewski zmarł 13 października 2020 r. Ograniczenia związane z pandemią uniemożliwiły udział w pożegnaniu Profesora. Z tego powodu, koledzy i koleżanki Profesora z Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowali 18 września 2021 . na cmentarzu we wsi Ropki, na którym spoczywa Profesor uczcili jego pamięć, a także symbolicznie pożegnali.  W uroczystości wzięli udział również przedstawiciele Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, wszak prof. Andrzej Jaczewski, był członkiem również naszej społeczności. JM Rektora reprezentował prof. Janusz Wojtycza, który podczas uroczystości odczytał list pożegnalny.

Biuro Prasowe

Anna Cieślak