Konkurs LivinnX Five! Start!

05-07-2021
Rozpoczynamy drugą edycję konkursu LivinnX Five. Jak w roku ubiegłym Pięciu Wspaniałych (studentów naszej uczelni) zamieszka na cały rok akademicki 2021/22 w oddalonym o 300 m od naszej uczelni nowoczesnym i komfortowym akademiku LivinnX.  Koszty ich zakwaterowania pokryje w ogromnej części właściciel akademika. Realny miesięczny koszt zamieszkania w LivinnX będzie wynosił 1 EURO i 150 zł. Do kosztów należy doliczyć również jednorazową opłatę administracyjną w wysokości 100 EURO.  Jeśli zamierzasz rozpocząć studia na naszej uczelni, masz dobre świadectwo maturalne i mieszkasz poza Krakowem masz duże szanse na świetne lokum na atrakcyjnych warunkach. O szczegóły pytaj w dziale rekrutacji! Jeśli jesteś studentem Frycza, masz wysoką średnią, mieszkasz poza Krakowem i chcesz wziąć udział w konkursie, nie czekaj! Pobierz formularz zgłoszeniowy i złóż go w dziekanacie! Czytaj regulamin! Ogłoszenie wyników konkursu 14 września.

livinnx_folder.pdf

Folder LivinnX