V Otwarte Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolski

03-04-2017

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego ma przyjemność już po raz piąty organizować Otwarte Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolski. Zawody odbędą się 8 czerwca 2017 roku na terenie uczelni. W Mistrzostwach mogą zgłosić swój udział uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z województwa małopolskiego.
Zgłoszenia: nauczyciele - opiekunowie zgłaszają 3-osobowe zespoły uczniów (maksymalnie 1 zespół z jednej szkoły), które na początek poddane są testowi wiedzy teoretycznej z zakresu pierwszej pomocy.
Następnie zawodnicy mierzą się z pięcioma scenariuszami praktycznymi, wymagającymi od uczniów wiedzy i praktycznej umiejętności udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach.
Aby wziąć udział w zawodach należy nadesłać formularz zgłoszeniowy (załącznik regulaminu) na adres mailowy: mistrzostwapp@gmail.com.
Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja 2017 roku, a liczba miejsc jest ograniczona.

Biuro Prasowe

Anna Cieślak