Akcja SOS - Uczelnie Schroniskom 2020!

23-11-2020

Akcja SOS to cykliczne wydarzenie charytatywne, którego celem jest wsparcie podopiecznych małopolskich schronisk dla bezdomnych zwierząt. Zbiórka darów i datków finansowych odbywa się z inicjatywy studentów, doktorantów i pracowników krakowskich uczelni. Beneficjenci tegorocznej edycji to: Krakowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, Przytulisko dla Bezdomnych Psów i Kotów w Harbutowicach, schronisko dla bezdomnych zwierząt Psie Pole oraz Przytulisko prowadzone przez Fundację Człowiek Dla Zwierząt w Łętkowicach Kolonii.

Nasza uczelnia w ubiegłym roku po raz pierwszy miała przyjemność uczestniczyć w akcji. Dzięki Waszemu wsparciu zebraliśmy mnóstwo karmy, zabawek, kocy i innych potrzebnych rzeczy dla zwierzaków w schroniskach. W tym roku pandemia uniemożliwiła tradycyjną zbiórkę więc Akcja SOS przenosi swoje działania do internetu! Dzięki przychylności Rektora naszej uczelni prof. KAAFM dr. Klemensa Budzowskiego również uczestniczymy w akcji. Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce na portalu zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/z/akcjasos2020

Czas trwania akcji:  23.11 - 20.12.2020.

Dziękujemy za okazane wsparcie!

Biuro Prasowe

Anna Cieślak