Interdyscyplinarny projekt badawczy! Nieodpłatne badania!

22-09-2022

Szanowni Państwo, Szanowni Studenci rocznika 2021/2022!

Ponownie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w projekcie badawczym pt. „Ocena zdrowia fizycznego i psychicznego oraz zachowań zdrowotnych a sposoby radzenia sobie ze stresem studentów Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego” prowadzonym przez Międzywydziałowy Zespół Specjalistów. Będą mogli Państwo wykonać szereg badań nieodpłatnie:  laboratoryjnych (pakiet badań wartości 110 zł), korzystać z porad dietetyka, fizjoterapeuty czy lekarza.
TO JUŻ OSTATNIA SZANSA NA UDZIAŁ W BADANIU! ZACZYNAMY NOWY ROK AKADEMICKI. WARTO BYĆ ZDROWYM!
Każdy Student uczestniczący w badaniu otrzymuje kod paskowy i ma dostęp do swoich wyników badań laboratoryjnych w laboratorium „Diagnostyka”. W przypadku wyników nieprawidłowych macie Państwo możliwość skonsultowania wyników na czacie MST z prof. Agatą Waligórską, która jest lekarzem i opiekunem projektu.
Zespół będzie kontynuował badania w piątek 07.10.2022, ale rekrutacja chętnych do wzięcia udziału w badaniu trwa cały czas do 05.10.2022
Oczekujemy Państwa od godz. 8:00, kampus Krakowskiej Akademii, Budynek A, CSM, II piętro. Chętnych prosimy o zgłaszanie się na czczo do pobrania krwi na badania laboratoryjne.
Pobierz, wypełnij, zeskanuj, lub sfotografuj podpisany Formularz odeślij na adres: projektmw@afm.edu.pl. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy termin badania drogą mailową lub telefonicznie!

Formularz zgłoszeniowy wraz z deklaracją RODO znajdziecie Państwo w załączniku RODO.
Można również rejestrować się na miejscu przed badaniem.

Kierownik projektu badawczego
dr hab. n. med. Agata Bałdys-Waligórska, prof. KAAFM