Doświadczenia, praktyki i wyzwania społecznej odpowiedzialności uczelni

01-06-2022
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego dołączy jutro do grona uczelni sygnatariuszy Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni.

Podczas konferencji planowane jest przypomnienie historii Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni, przedstawienie efektów działania Grupy roboczej ds. SOU oraz zaprezentowanie dobre praktyki SOU zebrane w trzech katalogach dobrych praktyk uczelni publikowanych od 2019 r. Ważnym dla środowiska akademickiego momentem konferencji będzie podpisanie Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni przez kolejne szkoły wyższe. Do grona sygnatariuszy Deklaracji SOU dołączy bowiem kolejnych 78 uczelni z całej Polski, co sprawi, że łączna liczba sygnatariuszy Deklaracji SOU w latach 2017, 2019 i 2022 r.  wyniesie 161 uczelni.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do obejrzenia transmisji z konferencji.
Informacje o wydarzeniu i linki do transmisji znajdziecie Państwo na stronie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej

Początek transmisji 2 czerwca 2022 r. o godz. 10:00

Biuro Prasowe