Studenci I roku! Interdyscyplinarny projekt badawczy! Przyjmujemy zgłoszenia do 5.04

15-03-2022

Studenci I roku! Czy wiecie, że największy przyrost masy ciała według WHO zaobserwowano w grupie osób między 18. a 29. rokiem życia - szczególnie na I roku studiów?

Te dane skłoniły zespół naukowców z naszej uczelni do opracowania interdyscyplinarnego projektu badawczego, w którym studenci I roku będą mogli wykonać szereg badań laboratoryjnych, korzystać z porad dietetyka, fizjoterapeuty czy lekarza, sprawdzić swoją wrażliwość sensoryczną, a także uczestniczyć nieodpłatnie w  wykładach i zajęciach warsztatowych dotyczących zasad prawidłowego żywienia czy technik relaksacyjnych. A wszystko to za darmo!  A więc...nie czekaj! Przyjmij nasze zaproszenie do udziału w interdyscyplinarnym projekcie badawczym „Ocena zdrowia fizycznego i psychicznego oraz zachowań zdrowotnych, a sposoby radzenia sobie ze stresem studentów Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego”. Opiekunem projektu jest profesor Agata Waligórska.

Informujemy, że przyjmujemy zgłoszenia chętnych do udziału w badaniu do dnia .05. 04.2022 do godz. 16.00.

Formularz zgłoszeniowy wraz z deklaracją RODO znajdziecie Państwo w plikach do pobrania poniżej.

Pobierz, wypełnij, zeskanuj, lub sfotografuj podpisany formularz odeślij na adres: projektmw@afm.edu.pl. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy termin badania droga mailowa lub telefonicznie!
Planowane terminy badań to:
08 i 09.04.2022 oraz 22 i 23.04.2022 (dzień badania do wyboru)

formularz_zgloszeniowy.pdf

formularz_zgloszeniowy_-_osoba_maloletnia.pdf

Formularz zgłoszeniowy dla osoby małoletniej

Biuro Prasowe

Anna Cieślak