Wykład otwarty “Memory Hacks”

Wykład otwarty “Memory Hacks”

24 listopada 2023 r. o godz. 11.35 w auli B008 odbędzie się wykład/szkolenie w języku angielskim. Organizatorem wydarzenia jest Studium Języków Obcych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz Wydawnictwo Pearson Polska. Wykład jest otwarty dla studentów Krakowskiej Akademii, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

X Polski Kongres Przedsiębiorczości
06.11.2023

X Polski Kongres Przedsiębiorczości

13-14 listopada 2023 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się największe wydarzenie gospodarcze w kraju – X Polski Kongres Przedsiębiorczości.

Akademicki Dzień Pamięci

Akademicki Dzień Pamięci

W ramach Akademickiego Dnia Pamięci w 84. rocznicę aresztowania pracowników naukowych UJ i innych uczelni Krakowa w poniedziałek 6 listopada 2023 r. o godz. 19.30 zostanie odprawiona EUCHARYSTIA w kolegiacie św. Anny w Krakowie

Zaproszenie na spektakle

Zaproszenie na spektakle

Studenci V roku kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego zapraszają 24 i 25 czerwca 2023 r., o godz. 18.00 (budynek A, Klub Studencki, poziom -1) na spektakle: „W cieniu miłości”, „Barany i nie tylko” oraz „Wszystko o kobietach”.

Zwalczanie zorganizowanej przestępczości narkotykowej w Polsce w aspekcie współpracy z Europolem i Eurojust
06.06.2023

Prof. KAAFM dr hab. Małgorzata Czermińska prodziekan Wydziały Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych zaprasza Pracowników i Studentów na wykład otwarty Pana Norberta Wilczyńskiego

Seminarium Myśli Psychologicznej

Seminarium Myśli Psychologicznej

Weź udział w Seminarium Myśli Psychologicznej! Tematem majowego spotkania będzie wypalenie zawodowe. SMP to o cykliczne wykłady otwarte organizowane przez reaktywowane do działania Koło Naukowe Studentów Psychologii KAAFM, które mają na celu przybliżenie studentom wiedzy na temat aktualnych społecznie zagadnień psychologicznych.

Zostań radcą prawnym – OIRP w Krakowie zaprasza studentów na spotkanie

Zostań radcą prawnym – OIRP w Krakowie zaprasza studentów na spotkanie

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie we współpracy z Wydziałem Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych KA AFM w Toruniu zaprasza Studentów Prawa na spotkanie zorganizowane z udziałem przedstawicieli radców prawnych i aplikantów radcowskich w dniu 20 kwietnia 2023 r. godz. 11.15 w auli 130 bud. A.

Wykład "Lista kontrolna dostępnych spotkań i wydarzeń"

Wykład "Lista kontrolna dostępnych spotkań i wydarzeń"

W ramach XV Krakowskich Dni Integracji pod hasłem „Dostępność Kultury i Wydarzeń” serdecznie zapraszamy w najbliższy wtorek na wykład Pani Anety Bilnickiej (badaczki w obszarze turystyki dostępnej, doktorantki UEK, certyfikowanej asystentki turystycznej osób z niepełnosprawnością, propagatorki Nordic Walking osób niewidomych i słabowidzących. Pomysłodawczyni i redaktor naczelna internetowego czasopisma #DOSTĘPNOŚĆ) pt. „Lista kontrolna dostępnych spotkań i wydarzeń”, odbędzie się 18 kwietnia ...

II edycja zawodów symulacji medycznej

II edycja zawodów symulacji medycznej

11 marca 2023 r. w Wieloprofilowym Centrum Symulacji Medycznej KAAFM odbyła się II edycja zawodów symulacji medycznej. Zawody symulacji medycznej stanowią element projektu „Kształtowanie umiejętności klinicznych w warunkach symulowanych w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego”, jego głównym celem jest stworzenie możliwości poszerzania wiedzy i rozwoju umiejętności praktycznych w dziedzinie medycyny, poprzez ćwiczenie postępowania z pacjentem w stanie zagrożenia życia.

logotypy-fundusze-europejskie.jpg