Konferencje naukowe - archiwum

Wydarzenie artystyczno-edukacyjne "Architektura dla wszystkich"

20-03-2018

Wydział Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego przygotował z myślą o nauczycielach i uczniach szkół średnich wydarzenie artystyczno-edukacyjne "Architektura dla wszystkich", które odbędzie się 13 kwietnia 2018 r. Już po raz trzeci nasza uczelnia będzie gościć uczniów szkół średnich i ich nauczycieli. Jest to dla nas niezwykle zobowiązujące wyzwanie. W trzeciej edycji warsztatów nasi wykładowcy przygotowali dla Państwa nowe wykłady i dwa nowe warsztaty. W części wykładowej prof. Krzysztof Ingarden - Dziekan Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych KAAFM - przybliży projekt Centrum Kongresowego ICE w Krakowie, natomiast prof. Artur Jasiński opowie o znaczeniu budynków wysokościowych we współczesnej urbanistyce. Po części wykładowej tradycyjnie zapraszamy do twórczej pracy w grupach warsztatowych.

Zapraszamy do zapoznania się z listem-zaproszeniem prof. Krzysztofa Ingardena, Dziekana WAiSP oraz programem wydarzenia i opisem warsztatów. Poniżej przesyłam link do rejestracji elektronicznej, która trwać będzie do dnia  6 kwietnia 2018 r. Z racji warsztatowego charakteru przedsięwzięcia ilość miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia rejestracji. Potwierdzeniem przyjęcia grupy będzie mail od organizatorów z informacjami logistycznymi oraz informacją o przyjęciu zgłoszenia.

Rejestracja zakończona! Zapraszamy do śledzenia aktualności, kolejna edycja jesienią!