Konferencje naukowe - archiwum

Konferencja "Państwo, gospodarka, społeczeństwo" 12-13.06.2017 r.

12-06-2017

Zapraszamy do udziału w XVII Konferencji Naukowej „Państwo, gospodarka, społeczeństwo”, która odbędzie się w dniach 12-13 czerwca 2017 r. w kampusie uczelni przy ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, w Krakowie. Tegoroczna konferencja obradować będzie w następujących sekcjach (tematycznie wg wydziałów):

• Wydział Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych:
    - Stosunki Międzynarodowe:
      Bezpieczeństwo Europy w zmieniających się uwarunkowaniach globalnych i regionalnych

Turystyka międzynarodowa - wyzwania i kierunki rozwoju

• Wydział Psychologii i Nauk Humanistycznych: Teoretyczne i praktyczne problemy inkluzji
  • Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej: Tradycja i nowoczesność w zarządzaniu i komunikacji społecznej
  • Wydział Nauk o Bezpieczeństwie: Nowoczesne bezpieczeństwo: systemy - społeczeństwo - nauka
  • Wydział Architektury i Sztuk Pięknych: Kompozycja a kontekst we współczesnej architekturze i sztuce - druga edycja
  • Wydział Zdrowia i Nauk Medycznych: Edukacja prozdrowotna w różnych grupach wiekowych
  • Wydział Lekarski: Postępy w rozpoznawaniu i leczeniu chorób istotnie wpływających na zdrowotność populacji

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do udziału w konferencji.

Wskazówki odnośnie przygotowania tekstów dostępne są na stronie naszego Wydawnictwa - http://www.ka.edu.pl/wydawnictwo/

Rada Programowa konferencji decyduje o kwalifikacji referatów. Uczestnicy zostaną poinformowani o kwalifikacji do dnia 12 maja 2017 r.

Opłata konferencyjna  wynosi 450 zł. Udział w konferencji dla pracowników Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego jest bezpłatny. Organizatorzy nie zapewniają noclegów.

Teksty referatów do publikacji będą przyjmowane wyłącznie podczas rejestracji w dniu konferencji.

Wszelkie pytania związane z konferencją prosimy kierować do p. Agaty Bień-Krawiec, Dział Organizacji Konferencji Naukowych i Promocji, tel. 12 25 24 602, mail: