Konferencje naukowe - archiwum

Międzynarodowa Konferencja „Innowacyjny szpital – kontrola zarządcza”

20-10-2016

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Dyrektorów Szpitali zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji skierowanej do menadżerów służby zdrowia, dyrektorów szpitali oraz kadry zarządzającej i studentów kierunków medycznych. Międzynarodowa Konferencja „Innowacyjny szpital – kontrola zarządcza” organizowana jest we współpracy z European Association of Hospital Managers. Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 października 2016 roku w Krakowie w Krakowskiej Akademii im.  Andrzeja Frycza Modrzewskiego (aula A026), która jest współorganizatorem konferencji. Konferencji towarzyszy prezentacja firm.

Tematem przewodnim spotkania będą zagadnienia związane z zarządzaniem strategicznym, a zwłaszcza z kontrolą zarządczą.

Główne zagadnienia omawiane w trakcie konferencji to:
- zapewnienie zgodności z obowiązującymi, ciągle zmieniającymi się przepisami prawa (compliance) w kontekście zarządzeń NFZ, ISO i akredytacji szpitali,
zarządzanie ryzykiem, identyfikowanie go i minimalizowanie jego skutków,
- usprawnienie procesu komunikacji i lepsze zarządzania incydentami medycznymi,
- profesjonalne przygotowanie do zagadnień zarządzania jakością, kontrolą i audytem wewnętrznym.

Te kwestie, jak i wiele innych związanych z bieżącymi problemami takimi jak zmiana systemu finansowania szpitali oraz funkcjonowanie w sieci szpitali, będziemy omawiać podczas konferencji w gronie najlepszych specjalistów i przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia, Urzędu Marszałkowskiego i NFZ oraz prezesów i zarządów największych organizacji pozarządowych w sektorze medycznym.

Zapraszam do odwiedzenia strony konferencji, w celu zapoznania się ze szczegółami wydarzenia http://dyrektorzyszpitali.org/konferencje/

Osoby zainteresowane udziałem proszę o rejestrację przez panel na stronie http://dyrektorzyszpitali.org/formularz/

Liczba miejsc jest ograniczona!

Studenci Krakowskiej Akademii są mile widziani!