Absolutorium na kierunku lekarskim

03-06-2022

W dniu 6 lipca odbyła się pierwsza w historii uczelni uroczystość absolutorium studentów kierunku lekarskiego. To pierwsi w Polsce absolwenci kierunku lekarskiego prowadzonego na uczelni niepublicznej. W tej ważnej dla Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu uroczystości uczestniczyły władze uczelni, reprezentanci założycieli,  władze wydziału, wykładowcy, przedstawiciele współpracujących z WLiNoZ instytucji a przede wszystkim studenci szóstego roku kierunku lekarskiego i ich rodziny. W trakcie uroczystości 86. studentów kierunku lekarskiego otrzymało świadectwa absolutoryjne oraz złożyło przyrzeczenie lekarskie. Dziekan Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu prof. Filip Gołkowski wręczył również wyróżnienia studentom, którzy w czasie całego okresu studiów odznaczali się wybitnymi osiągnięciami, aktywnością i pracą na rzecz całej społeczności akademickiej.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji - link