Deklaracja Społecznej Odpowiedzialności Uczelni

03-06-2022
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego dołączyła do grona uczelni sygnatariuszy Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni. 2 czerwca Prorektor ds. Nauki i Nauczania prof. KAAFM dr hab. Marcin Pieniążek podpisał deklarację Społecznej Odpowiedzialności Uczelni.

Podczas konferencji "Doświadczenia, wyzwania i praktyki społecznej odpowiedzialności uczelni" zorganizowanej 2 czerwca 2022 r. przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej doszło do podpisania Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni przez kolejne szkoły wyższe. Do grona sygnatariuszy Deklaracji SOU dołączyło kolejnych 78 uczelni z całej Polski. Łączna liczba sygnatariuszy Deklaracji SOU w latach 2017, 2019 i 2022 r. wynosi 161 uczelni.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie Państwo na stronie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej

Materiał zdjęciowy został udostepniony przez Organizatora konferencji