Studia aktorskie - konsultacje!

09-04-2021

27 marca w Międzynarodowy Dzień Teatru startujemy z bezpłatnymi konsultacjami dla kandydatów na studia aktorskie! Poprowadzą je wykładowcy kierunku aktorskiego. Konsultacje będą odbywały się cyklicznie.

Jeśli marzysz o aktorstwie i chcesz podjąć studia na kierunku aktorskim sprawdź swoje predyspozycje! Porozmawiaj z Tomaszem Schimscheinerem, Juliuszem Chrząstowskim lub dziekanem Wydziału Aktorskiego prof. Krzysztofem Orzechowskim. Uzyskasz na pewno wiele cennych wskazówek, które pomogą przygotować się do egzaminu wstępnego! Bez stresu, w życzliwej atmosferze! Pozwól dostrzec swój talent. Pierwsze konsultacje poprowadzi Juliusz Chrząstowski. Skorzystaj!

Miło nam będzie jeśli przygotujesz (pamięciowo lub w czytaniu) krótki fragment poetycki lub prozatorski. A może będziesz mógł coś zaśpiewać? Nie jest to obowiązkowe, ale łatwiej nam będzie ocenić Twoje predyspozycje.

Konsultacje są bezpłatne.

Prosimy o rezerwowanie konkretnego terminu i godziny (16:00-18:00) na Wydziale Aktorskim wysyłając wiadomość wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (podpisaną i zeskanowaną jako załącznik lub zawartą w treści maila) na adres: konsultacjeaktorstwo@afm.edu.pl

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

Konsultacje odbywać się będą za pośrednictwem platformy ZOOM. Zgłaszające się osoby otrzymają link do spotkania online.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Terminy konsultacji:

• 27 marca godz. 16.00 Juliusz Chrząstowski