SHARE Architects - Zaproszenie

24-10-2020

Drodzy Studenci!
Wydział Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego ma przyjemność zaprosić na drugie już z kolei Międzynarodowe Forum Architektury i Inżynierii - International Architecture and Engineering Forum organizowane wspólnie z organizacją SHARE Architects.
SHARE Kraków 2020 odbędzie się 11 listopada 2020 w ramach obszernego wirtualnego forum poświęconego architektom w Europie Środkowej w dniach 10-12 listopada.

Forum SHARE Architects organizowane jest dla krajów wyszehradzkich, będzie się odbywało przez trzy dni w następujący sposób:
10 listopada na Węgrzech,
11 listopada w Polsce,
12 listopada na Słowacji i w Czechach.

W tym roku Forum architektów skupi się na wyzwaniach i nowych możliwościach współczesnej architektury. Program obejmować będzie prezentacje projektów prelegentów wybitnych osiągnięciach w dziedzinie architektury.

• Krzysztof INGARDEN

Dziekan Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych - Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego - POLSKA

• Gianluca RACANA

Dyrektor Zarządu ZAHA HADID - Wielka Brytania