Kurs uprawniający do prowadzenia zajęć z zakresu udzielania pierwszej pomocy w ramach przedmiotu Edukacja dla bezpieczeństwa.

17-03-2010

Wydział Nauk o Bezpieczeństwie Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego informuje, że rozpoczyna rekrutację na „Szkolenie przygotowujące nauczycieli do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej pomocy”.

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz uzyskanie (wymaganych w ramach przedmiotu: Przysposobienie Obronne i Edukacja dla Bezpieczeństwa) uprawnień do prowadzenia zajęć. Uczestnicy szkolenia otrzymują specjalne świadectwa wydane zgodnie z najnowszym rozporządzeniem Ministra Zdrowia.

Szkolenie będzie prowadzone wg najwyższych standardów oraz wytycznych zawartych w aktualnych rozporządzeniach Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Zdrowia.

• Planowany termin rozpoczęcia zajęć dla I grupy – II dekada kwietnia

• Preferencyjne koszty - 500 zł.

• Zgłoszenia do Działu Rekrutacji – ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków bud. C, parter (wejście do budynku od strony pętli autobusowej),
e-mail: , tel. (12) 252 44 00, 292 62 16