Kengo Kuma Student Award!

26-11-2019
Kengo Kuma Student Award - to program współpracy pomiędzy biurem Kengo Kuma and Associates a Wydziałem Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
i Stowarzyszeniem dla Edukacji Architektonicznej - mający na celu promowanie najwyższych architektonicznych standardów edukacyjnych, a także rozwijanie współpracy międzykulturowej pomiędzy Polską a Japonią. Program oferuje corocznie staż i stypendium dla najzdolniejszego absolwenta Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych  Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.
  • Początek programu: jesień 2020
  • kandydaci na staż: dyplomanci studiów II stopnia na kierunku Architektura, którzy obronili pracę magisterską w r. akad. 2019/20 mogą składać podanie o staż do Dziekanatu WAiSP
  • wymagania: bardzo dobra ocena z obrony dyplomu + wysoka średnia + znajomość angielskiego + znajomość pracy z AutoCAD i Rhino + portfolio projektow studenckich (A3)
  • długość stażu: 3 miesiące z możliwością przedłużenia do 6 miesięcy
  • warunki finansowe : pokrycie kosztów biletu lotniczego Kraków-Tokio-Kraków
  • wynagrodzenie miesięczne 120 000  JPY / mies.
  • informacje dodatkowe: Dziekanat WAiSP, czwartki godz. 10-12

fot. Junya Okada