X MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA "PAŃSTWO, GOSPODARKA, SPOŁECZEŃSTWO" 13-15 CZERWCA 2010 r.

12-03-2010

Zapraszamy do udziału w jubileuszowej  X Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Państwo, gospodarka, społeczeństwo”, która odbędzie się w dniach 13 – 15 czerwca 2010 r. w  salach wykładowych w budynkach kampusu uczelni przy ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, w Krakowie.

Tegoroczna konferencja obradować będzie w dwunastu sekcjach tematycznych:

Prawa człowieka w procesie tworzenia i stosowania prawa

Stosunki międzynarodowe w dobie globalizacji - globalizacja a współczesna gospodarka; - globalizacja a współczesna Europa

Wybrane problemy modernizacji gospodarki i kreowania zmian organizacyjnych

Ewolucja - Rewolucja. Przemiany współczesnej sceny politycznej

Psychologiczne i społeczne aspekty funkcjonowania rodziny

Umysł twórczy, szczęśliwy i moralny: perspektywa psychologii i neuropsychologii pozytywnej

Media w procesie tworzenia rzeczywistości społecznej

Proces uczenia się przez całe życie (Lifelong Learning) w aspekcie kształtowania kompetencji

Interdyscyplinarne aspekty nauk o zdrowiu

Nauki o bezpieczeństwie wobec wyzwań współczesnego świata

Ulica jako przestrzeń działań artystycznych i architektonicznych

Globalisation in the contemporary world (obrady w języku angielskim)

Zakończono przyjmowanie zgłoszeń do udziału w konferencji, dla osób deklarujących wygłoszenie referatu.  Zainteresowanych udziałem bez wygłaszania referatu prosimy o rejestrację elektroniczną do dnia 15 maja 2010 r

Rada Programowa konferencji zastrzega sobie prawo do ostatecznej decyzji o zakwalifikowaniu referatu do jego wygłoszenia.

Zawiadomienie o przyjęciu referatu zostanie przesłane drogą elektroniczną do dnia 5 maja 2010 r., a program obrad oraz zaproszenie na Galę Jubileuszową w Teatrze im. Juliusza Słowackiego prześlemy pocztą do dnia 20 maja 2010 r.

Wygłoszone referaty przed ich publikacją zostaną zrecenzowane.

Opłata konferencyjna wynosi 320 zł.

Pracownicy Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego zwolnieni są z opłaty konferencyjnej.

(dotyczy osób zatrudnonych w oparciu o umowę o pracę oraz umowę o dzieło)

Organizatorzy nie zapewniają noclegów.

Wszelkie uzupełniające informacje dotyczące konferencji znajdziecie Państwo w umieszczonej poniżej broszurze informacyjnej.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (UDZIAŁ BEZ REFERATU)

broszura_informacyjna.pdf

Broszura informacyjna