"Państwo. Gospodarka. Społeczeństwo" 10-11 czerwca 2019 r.

09-06-2019

"Państwo. Gospodarka. Społeczeństwo" 10-11 czerwca 2019 r. Zapraszamy do udziału w XIX Konferencji Naukowej „Państwo. Gospodarka. Społeczeństwo.”, która odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2019 r. w kampusie uczelni przy ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, w Krakowie.

Zapraszamy do udziału w XIX Konferencji Naukowej „Państwo. Gospodarka. Społeczeństwo.”, która odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2019 r. w kampusie uczelni przy ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, w Krakowie. Tegoroczna konferencja obradować będzie w następujących sekcjach (tematycznie wg wydziałów):

Wydział Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych:

- Prezentacja dorobku naukowego doktorantów: Problemy prawa i polityki w pracach doktorantów

- Panel dla studentów: Współczesne problemy i wyzwania prawa międzynarodowego

Wydział Psychologii i Nauk Humanistycznych:

- Psychologiczne problemy współczesnego społeczeństwa

- Renesans idei "Nowego Wychowania" we współczesnej szkole

- Currently used methods of foreign language teaching

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej:

- Zarządzanie zrównoważonym rozwojem organizacji

Wydział Nauk o Bezpieczeństwie:

- Współczesne zagrożenia dla bezpieczeństwa XXI wieku

Wydział Architektury i Sztuk Pięknych:

- Architektura a natura

Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu:

- Choroby autoimmunologiczne - trudny problem współczesnej medycyny

Termin rejestracji do udziału z referatem: 5 maja 2019 r.

Termin rejestracji do udziału bez referatu: 30 maja 2019 r.

Uwaga:  Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem niniejszego formularza.

Referaty niewygłoszone nie zostaną opublikowane.

Opłata konferencyjna wynosi 450 zł.

Udział w konferencji pracowników, studentów i doktorantów Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego jest bezpłatny.

Językiem konferencyjnym dla wszystkich sekcji z wyjątkiem sekcji "Currently used methods of foreign language teaching" jest język polski. Sekcja "Currently used methods of foreign language teaching" obraduje w języku angielskim.

Wskazówki odnośnie przygotowania tekstów dostępne są na stronie naszego Wydawnictwa - http://www.ka.edu.pl/wydawnictwo/

Teksty referatów do publikacji będą przyjmowane wyłącznie podczas rejestracji w dniu konferencji.

Rada Programowa konferencji decyduje o kwalifikacji referatów.

Uczestnicy zostaną poinformowani o kwalifikacji do dnia 25 maja 2019 r.

Organizatorzy nie zapewniają noclegów.

Wszelkie pytania związane z konferencją prosimy kierować do p. Agaty Bień-Krawiec, kierownika działu Organizacji Konferencji Naukowych i Promocji, email: akrawiec@afm.edu.pl

program_kn_xix.pdf