Regionalny Program Stypendialny

28-01-2019

Zachęcamy do zapoznania się z Regionalnym Programem Stypendialnym finansowanym ze środków Województwa Małopolskiego, skierowanym do studentów zamieszkujących Województwo Małopolskie.

W roku akademickim 2018/2019 będą przyznawane stypendia za szczególne osiągnięcia artystyczne, sportowe, w naukach humanistycznych i społecznych, w naukach ścisłych, przyrodniczych i technicznych, a także na naukę nowożytnego języka obcego, stażowe oraz na naukę języka polskiego (dla studentów legitymujących się obywatelstwem innych państw).
Dokumenty należy składać w terminie od 31 stycznia do 1 marca 2019 r.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Województwa Małopolskiego pod adresem: