Juwenalia Krakowskiej Akademii 2018

09-05-2018

Już w czwartek 24 maja Samorząd Studentów Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego zaprasza studentów wszystkich uczelni wraz z osobami towarzyszącym na coroczne święto na Kampusie Krakowskiej Akademii, przy ul.Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1!

W dniu 24 maja 2018 r. od godz. 14.00 - z okazji Juwenaliów - odwołane zostają wszystkie zajęcia dydaktyczne dla studentów studiów stacjonarnych Krakowskiej Akademii

Na jedną legitymację studencką bezpłatny wstęp dla 2-óch osób.

#PROMO - W GODZINACH 16:00-19:00 DWA KUFLE PIWA W CENIE JEDNEGO!
#PROMO W DREAMS - 4 PLN NA WSZYSTKO PRZEZ CAŁĄ NOC!

LINK DO WYDARZENIA FACEBOOK: https://www.facebook.com/events/2116095612002216/
Smolasty - Popularny raper, bardzo szybko pnący się po szczeblach kariery, mający już na swoim koncie kawałki z takim Artystami jak: Otsochodzi, Białas, ReTo czy Kuban. Autor mega hitu „Uzależniony” z ponad 20 mln wyświetleń na YouTube, kolejne hity to "Nie pierwszy raz", "Czemu nie?, "Jestem, byłem, będę”, pojawił się również w „Popkiller Młode Wilki 5”! Przebojowy mix współczesnego, mainstreamowego r&b i bardziej stonowanych kawałków będzie fantastycznym Koncertem Głównym Juwenalia Krakowskiej Akademii 24 MAJA 2018!

The Key Story - Polsko-ukraiński zespół z Rzeszowa grający muzykę z pogranicza bluesa, grunge`a i stoner rocka. Pierwszy singiel „Shadow” zespół opublikował w czerwcu 2017 r. a we wrześniu ukazał się do niego teledysk, debiutancki album to "Way Out". Na początku października pojawiła się debiutancka EP-ka „Way Out”. Zespół występował w ramach Europejskiego Stadionu Kultury na jednej scenie z takimi wykonawcami jak: Ira, Piersi, Spiral, Krusher, Dream Atlas, O.Torvald. Są laureatem III edycji konkursu "Kill Me With The Music" oraz występowali w Łodzi podczas "New York Festival".

DJ FONIC I DJ Tejp I BRTCK S - Trójka znakomitych DJ-ów jednego z najlepszych i największych klubów muzycznych w Krakowie Dreams Music Club. Pasja i profesjonalizm, jakie przez nich przemawia, za każdym razem rozgrzewa publikę do czerwoności. To będzie 3xTAK dla ekipy z Dreams. Po Juwenaliach zapraszają wraz z Samorząd Studentów Krakowskiej Akademii na After Party przy ul. Jagiellońskiej 5!

ZAPRASZAMY!