Sukces naszej studentki kierunku Pielęgniarstwo podczas IX Międzyuczelnianej Olimpiady Pielęgniarskiej im. dr Janiny Felińskiej

08-05-2018

W dniu 8 maja 2018 r. odbył się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie III etap IX Międzyuczelnianej Olimpiady Pielęgniarskiej im. dr Janiny Felińskiej. Wzięło w nim udział 22 uczestników z 11 Uczelni w Polsce. W ramach tego etapu finaliści prezentowali wybrany spośród podanych przez Organizatora Olimpiady temat dotyczący opieki nad pacjentem geriatrycznym lub pediatrycznym.

Nasza reprezentantka – studentka III roku Pielęgniarstwa pani Karolina Łabuz zdobyła 3-cie miejsce po przedstawieniu pracy pt. "Pacjent pediatryczny podmiotem pielęgniarskiej opieki hospicyjno-terminalnej". Prezentacja zyskała nie tylko wysoką punktację Komisji, ale również zrobiła duże wrażenie z uwagi na autentyczność przekazu, co podkreśliła w podsumowaniu Olimpiady Jej przewodnicząca pani Prof. Danuta Zarzycka.

Serdecznie gratulujemy!