Dyplomanci Architektury w finale "Dyplom Roku"

11-03-2018

Dyplomanci architektury Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii w finale Konkursu Dorocznej Nagrody im. Zbyszka Zawistowskiego „Dyplom Roku” Edycja 2018.

Miło nam poinformować, że dwójka dyplomantów Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii kierunku; architektura została zakwalifikowana do III etapu Konkursu Dorocznej Nagrody im. Zbyszka Zawistowskiego „Dyplom Roku” Edycja 2018. Konkurs organizowany jest przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich i skierowany jest do dyplomantów i promotorów wszystkich uczelni w Polsce, realizujących studia II stopnia na kierunku architektura. Jego celem jest wyłonienie najlepszych magisterskich prac dyplomowych i zachęta do rywalizacji w przyszłym życiu zawodowym.

Wśród finałowej 25-tki  konkursu znalazły się następujące prace z naszego Wydziału;
”Kompleks rekreacyjny nad Zalewiskiem „Bełchatów” autorstwa mgr inż. arch. Michała Sajdka. Praca została wykonana pod kierunkiem promotora dr inż. arch. Agnieszki Starzyk i ”Winnica Wieliczka” autorstwa mgr inż. arch. Michała Przetaczka. Praca została wykonana pod kierunkiem promotora dr inż. arch. Piotra Wróbla.

Eliminacje finałowe odbędę się w dniu 05.04.2018 r. w gmachu Politechniki Gdańskiej. Trzymamy kciuki za naszych dyplomantów i życzymy powodzenia.