Egzaminy na aplikacje prawnicze – NASI PRAWNICY NA PIERWSZYM MIEJSCU WŚRÓD ABSOLWENTÓW PRAWA UCZELNI NIEPUBLICZNYCH!!!!

29-01-2010

Według informacji przedstawionych przez Departament Nadzoru nad Aplikacjami Prawniczymi Ministerstwa Sprawiedliwości 64,89% absolwentów prawa Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego przystępujących do egzaminu na aplikacje prawnicze w roku 2009 uzyskało wynik pozytywny. Spośród 188 zdających na aplikacje dostały się 122 osoby, co stawia naszą uczelnię na pierwszym miejscu wśród uczelni niepublicznych. Liczba osób, które zdają egzamin z wynikiem pozytywnym i rozpoczynają aplikacje, jest obiektywnym wskaźnikiem efektywności kształcenia. Wszystkim świeżo upieczonym aplikantom gratulujemy i życzymy wytrwałości oraz dalszych sukcesów!