Jesteśmy w projekcie "Szkoła Bankowości i Finansów"

11-04-2017

Już 11 kwietnia 2017 r. zostanie zainaugurowany program „Szkoła Bankowości i Finansów”.

Streaming z wydarzenia (odbywającego się na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego) będzie dostępny także na naszej Uczelni w sali 051 bud. A od godz. 13:00. Uczestnictwo w kolejnych obradach Szkoły (w uczelni organizującej wydarzenie oraz on-line) pozwoli na otrzymanie certyfikatu sygnowanego przez Związek Banków Polskich, Warszawski Instytut Bankowości oraz Multimedialne Wydawnictwo Naukowe „Wykładnia”.

W trakcie pierwszej konferencji prelegenci będą rozmawiali o 25 latach polskiej bankowości.

Wśród debatujących będą m.in. Prezes Związku Banków Polskich Krzysztof Pietraszkiewicz, dr Lech Kurkliński (ALTERUM/Warszawski Instytut Bankowości) czy prof. UO dr hab. Dariusz Szostek, który poprowadzi debatę. Oglądający wydarzenie będą mogli brać czynny udział w debacie poprzez czat.

Uzyskanie certyfikatu jest możliwe dla osób, które:

• Zarejestrują się jako uczestnicy „Szkoły Bankowości i Finansów” poprzez naszą Uczelnie bądź przez stronę www.wykładnia.pl i będą uczestniczyły (na żywo lub online) we wszystkich odsłonach „Szkoły Bankowości i Finansów”, a na zakończenie zaliczą test on-line
  • Nie będą obecne w trakcie wykładów, ani nie będą oglądały transmisji na żywo. Wydawnictwo wykładnia.pl zaoferuje dla zarejestrowanych uczestników multibooki z pełnym zapisem wszystkich części program. Warunkiem otrzymania certyfikatu będzie zaliczenie testu on-line.

Szczegóły na stronie Organizatora