Wybierz język - en Wybierz język - ru

Warsztaty z Prof. Ronym Bergerem: "Jak pracować z traumą"

22-03-2017

Warsztaty z Profesorem Ronym Bergerem: "Jak pracować z traumą"
11 kwietnia, godz. 12-19.30, kampus KAAFM.

Rejestracja online TUTAJ

Warsztaty prowadzone będą w języku angielskim. Uczestnikom warsztatów zostaną wydane zaświadczenia o uczestnictwie. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest płatny - 200 zł. Informacja o przyjęciu zgłoszenia zostanie wysłana na podany adres emailowy uczestnika wraz z danymi do wpłaty.

Program:
12.00-14.35 budynek A s.202 (część teoretyczna)
14.35-15.30 przerwa
15.30-19.30 Budynek B sala 123 (część praktyczna)

Równocześnie zapraszamy pracowników, studentów i wszystkich zainteresowanych do udziału w otwartym wykładzie Profesora, nt: “The influence of Eastern Philosophies (Buddhism) on Eastern psychologies”, który odbędzie się 12 kwietnia, o godz. 14.00 (2h) w sali 049 w budynku A

Informacje dodatkowe:

Program warsztatu powstał na bazie wyników badań naukowych. Został zaprojektowany przez Prof. Bergera i jego współpracowników w Stanach Zjednoczonych i w Izraelu, a następnie zastosowany w innych krajach. Wykorzystywany jest jako uniwersalna interwencja wobec osób, które doświadczyły traumy lub przeżywają permanentny stres. Program jest skierowany do studentów medycyny, psychologii i pedagogiki oraz wszystkich osób zainteresowanych udzielaniem pomocy oraz pracą terapeutyczną z osobami, które doświadczyły traumy.

Prof. Rony Berger - Międzynarodowy Ekspert w obszarze łagodzenia psychologicznych następstw terroryzmu i innych poważnych katastrof poprowadzi całodniowy warsztat przygotowujący do pracy z osobami doświadczającymi traumatycznego, jak i codziennego stresu.

Prof. Berger pracuje na co dzień ze społecznościami w różnych regionach świata dotkniętych traumatycznymi wydarzeniami, działaniami wojennych, w miejscach katastrof i w centrach miast. Zatrudniony jest na Wydziale Medycyny Ratunkowej na Uniwersytecie Ben Gurion, jak również na Wydziale Stresu, Kryzysu i Traumy Uniwersytetu w Tel Awiwie – realizuje program mający na celu łagodzenie psychologicznych konsekwencji traumatycznych wydarzeń na świecie. Prof. R. Berger Prowadzi zespoły pomocowe w sytuacjach nagłych, wyjątkowych i w akcjach ratownictwa medycznego - zaangażowany w konsekwencje światowych katastrof w Oklahoma City, 9/11, Catherine, Tsunami w Azji, ataki terrorystyczne w Sri Lance i Tajlandii, trzęsienia ziemi w Turcji, Indonezji, Chinach, Haiti, Japonii, a ostatnio w Nowej Zelandii, Samoa i Tanzanii.

Biuro Prasowe

Anna Cieślak