Nagroda główna Rektora za najlepszy dyplom 2016

18-12-2016

Główną nagrodę w konkursie na najlepszą pracę dyplomową za rok akademicki 2015/2016 w kategorii prac magisterskich przyznaje się Pani Monice Złotek (Wydział Psychologii i Nauk Humanistycznych, kierunek: Psychologia, specjalność: Psychologia pracy, organizacji i zarządzania promotor: dr Anna Czerniak) za pracę: „Grywalizacja - wykorzystanie mechanizmów z gier jako motywatora do zmiany zachowania ludzi. Autorski projekt zgrywalizowanych zajęć z „Psychologii reklamy i zachowań konsumenckich”.

Nagrodę główną w kategorii prac licencjackich za najlepszą pracę dyplomową w roku akademickim 2015/2016 otrzymała Pani Anna Paluch, studentka kierunku Architektura wnętrz, za pracę "Rewitalizacja modernistycznego pawilonu w Lesie Wolskim z przeznaczeniem na kawiarnię i przestrzeń wystawienniczą". Promotor: prof. zw. dr. hab. Jacek Cupryś.

Wyróżnienie w konkursie na najlepszą pracę dyplomową za rok akademicki 2015/2016 przyznaje się Pani Katerynie Artemenko (Wydział Psychologii i Nauk Humanistycznych, kierunek: Pedagogika, specjalność: Pedagogika wczesnoszkolna z językiem angielskim-specjalność nauczycielska, promotor: dr Joanna Aksman) za pracę: „Postawy rodzicielskie a motywacja do nauki dzieci w młodszym wieku szkolnym na podstawie badań w klasie III na terenie Szkoły Podstawowej Nr 158 w ZSOI IM. Juliana Aleksandrowicza w Krakowie”. (Praca licencjacka)

Wyróżnienie w konkursie na najlepszą pracę dyplomową za rok akademicki 2015/2016 przyznaje się Pani Annie Kusznir (Wydział Zdrowia i Nauk Medycznych, kierunek: Dietetyka, promotor: prof. nadzw. dr hab. n. med. Dorota Lemańska) za pracę: „Problemy żywieniowe ludzi starszych”. (Praca licencjacka)

Poniżej praca Pani Anny Paluch