Prawo w Akademii wysoko w Rankingach

12-06-2016

Absolwenci prawa Krakowskiej Akademii najlepsi w egzaminach na aplikacje prawnicze wśród osób kończących uczelnie niepubliczne!

Rzeczpospolita opublikowała wyniki ogólnopolskiego Rankingu Wydziałów Prawa.
Z satysfakcją informujemy, że Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego znalazła się na I miejscu wśród uczelni niepublicznych oferujących prawo, w kategorii: zdawalność na aplikacje prawnicze. Jeśli chodzi o jakość kształcenia zajęliśmy III miejsce ex aequo z Uniwersytetem SWPS w Warszawie – wynika z opublikowanego właśnie ogólnopolskiego Rankingu Wydziałów Prawa Rzeczpospolitej.

Według najnowszego Rankingu Kierunków Studiów Perspektyw, prawo w Krakowskiej Akademii jest na drugim miejscu wśród krakowskich uczelni. Zajmujemy czwartą pozycję jeśli chodzi o ten kierunek wśród uczelni niepublicznych w Polsce.

Warto podjąć studia prawnicze U Frycza!