Nasza Mistrzyni zdobyła zawód medyczny

19-11-2015

„Fizjoterapeutyczne metody i środki wspomagające efektywność treningu sportowego kobiet w biegu na 100 metrów przez płotki”– tak brzmiał temat pracy dyplomowej absolwentki Wydziału Zdrowia i Nauk Medycznych naszej uczelni Pani Karoliny Kołeczek.

W dniu 14 listopada odbyła się obrona tej pracy. Wynik - ocena bardzo dobra. I choć w Krakowskiej Akademii takich obron odbywa się bardzo wiele, to ta była w pewnym sensie wyjątkowa. Pani Karolina Kołeczek czas studiów na Krakowskiej Akademii godziła ze swą wielką pasją – lekkoatletyką. To aktualna Mistrzyni Polski seniorek w biegu na dystansie 100m przez płotki, srebrna medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce w Tallinie oraz półfinalistka Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce w Pekinie.

Zaangażowanie Pani Karoliny w naukę przy jednoczesnych intensywnych treningach, zgrupowaniach kadry narodowej oraz zawodach sportowych, na których odnosi tak spektakularne sukcesy wzbudza mój podziw i szacunek. Cieszę się, że nasza mistrzyni zdobyła zawód medyczny - mówi recenzent pracy licencjackiej Pani Karoliny Profesor Marek Żak. Naszej Mistrzyni gratulujemy!

Więcej o Pani Karolinie na stronach Studium WF

Foto: arch. prywatne