Krakowska Akademia Uczelnią Liderów 2015!

06-09-2015

W opinii Komisji Certyfikacyjnej KAFM należy do elitarnej grupy ośrodków akademickich, które wypracowały sobie silną pozycję rynkową, posiadają jasno określoną strategię i wizję przyszłości oraz wdrażają nowoczesny model zarządzania, którego realizacja przynosi wymierne efekty przede wszystkim w odniesieniu do wymiaru dydaktycznego funkcjonowania Uczelni (wzmacnianie praktycznego aspektu kształcenia, aktywna współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym, wprowadzanie innowacyjnych metod i technik dydaktycznych etc.).

W opinii recenzentów Krakowska Akademia wypracowała sobie pozycję jednej z najlepszych uczelni w Polsce (nie tylko w swojej kategorii) oraz – co ważne – posiada potencjał, aby w najbliższej dekadzie pozycję tę utrzymać, a nawet wzmocnić.

Cała opinia recenzentów w załączniku.