25-05-2010

PRAWNICY NAJLEPIEJ GRAJĄ W SIATKÓWKĘ!

Zakończyły się Międzywydziałowe Mistrzostwa Krakowskiej Akademii w Siatkówce MIXT 2010. Na boisku rywalizowały ze sobą mieszane składy złożone z 3 kobiet i 3 mężczyzn.

W pasjonującym, pełnym emocji finale Reprezentacja Wydziału Prawa i Administracji pokonała Zespół Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie 2:1. Trzecie miejsce zajął Wydział Politologii i Komunikacji Społecznej.

Przyznano również wyróżnienia indywidualne. Najlepszą zawodniczką zawodów uznana została Marzena Socha /Wydział Nauk o Bezpieczeństwie/, a nagrodę dla najlepszego zawodnika odebrał Damian Synowiec /Wydział Prawa i Administracji/.

Wszystkim Uczestnikom sportowych zmagań gratulujemy zaangażowania i ambitnej postawy.

Nad sprawnym przebiegiem rozgrywek czuwał mgr Andrzej Szymczyk.